PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin tööd IT/PHP/WEB/Drupal arendajana
Postitaja: chill@hot.ee 2010-02-25 12:32:57
Tere,

Otsin tööd IT/PHP/WEB/Drupal arendajana.

Minu töökogemus selles valdkonnas on vähemalt 10 aastat.

Kuna ma pole kunagi töötanud niiöelda veebikudumisfirmas, siis on saite ette näidata vähe. Ja ma ei postina neid praegu siia.

Alustasin ASP ja Visual Basic progejana kust liikusin üsna ruttu edasi PHP juurde.

Kui varem kirjutasin mitmeid komponente ise ja leidsin, et ise-tehtud hästi-tehtud, siis viimastel aastatel olen tõdenud, et Drupal lahendab paljud küsimused juba eos ja pahatihti polegi otstarbekas jalgratast leiutada.

Oskan teha veebilehti, mis on hästi leitavad ning millest on reaalset kasu nende omanikele.

Suhtlen vabalt ka Soome ja Inglise keeles.

Ma ei saada praegu rohkem infot. Kui tekitasin huvi, siis jätkame tiba privaatsemalt edasi.

Tänan tähelepanu eest,

--
chill@hot.ee
RE: Otsin tööd IT/PHP/WEB/Drupal arendajana
Postitaja: saite vähe 2010-02-25 12:43:46
vähemalt 10a kogemust ja saite vähe ette näidata. irwe. ma olen phpga u 5a tegelenud, lehti ülikooli kõrvalt teinud u 60-70. kuid ikka pole kuhugi ametlikult tööle saanud. ausalt öeldes ei kipu ka.
Postitaja: chill@hot.ee 2010-02-25 12:57:36
sul tuleb siis iga kuu 1 sait. tubli.

aga nagu ma ütlesin, pole minu tööks alati olnud sedasorti väikeste lehtede vihtumine. ka praeguse tööandja juures on palju ülesandeid, mis pole otseselt veebiga seotud.

kui aus olla, siis eelistaksin ka edaspidi tegeleda pigem paari-kolme suurema lehega. aga ma olen avatud kõikidele pakkumistele.
Postitaja: ranz 2010-02-25 14:06:02
Võta aga Neti kataloog lahti ja hakka firmadesse koostöö pakkumisi saatma. Äkki näkkab :)
Kui osav oled, saad kindlasti mõne tegija juures kaubale.
Postitaja: Swender.. 2010-02-25 15:39:29
pole vaja helistada ega pakkudagi ma võtaks kohe tööle 70 eek tund , kas on soovi ,
aivar373@hot.ee
Postitaja: meite 2010-02-25 16:10:24
Algus ongi raske. Kui kusagile oma jala vahele saad lähebki kergelt. Sell juhul pole ka 1sait kuus mingi ptobleem. Oleneb muidugi lehe suurusest. Aga edu igal juhul
Postitaja: soovitaja 2010-02-25 17:28:51
Postitaja: yuuuuuu 2010-02-25 19:43:37
TSITEERITUD:
vähemalt 10a kogemust ja saite vähe ette näidata. irwe. ma olen phpga u 5a tegelenud, lehti ülikooli kõrvalt teinud u 60-70. kuid ikka pole kuhugi ametlikult tööle saanud. ausalt öeldes ei kipu ka.

mul jälle kusagil 200-250 tööd 6 aastaga :)
Postitaja: Waher 2010-03-01 09:15:58
TSITEERITUD:

mul jälle kusagil 200-250 tööd 6 aastaga :)

Aga mul on 9000! tööd kahe aastaga!

Nagu WTF määraja see on, poisid. Ma usaldan ühte hästi tehtud infosüsteemi kogemusega arendajat rohkem, kui saja spagetiveebi tootjat.

Ise sain omal ajal tööle puhtalt ühte infosüsteemi ette näidates, mu kogemused odavtootmis-veebilehtede vallas olid minimaalsed.

Mis veel parem? Töökohta vahetades ma ei kandideeriks isegi töökohale, mis veebilehtede 'portfoliot' küsib, sest keskmine veebileht ei esinda peaaegu kunagi mind arendajana, vaid mu firma kasutatud tarkvara, mootorit, disainereid ja metoodikaid millega ma tihti ei nõustu. Tuttava firmal esines probleem, kus 'suure kogemusega' 20k netot kuus nõudev spagetikokk oli tegelikult võimetu aru saama objektorienteeritud programmeerimisest ja MVC põhimõtetest ning kirjutama ühtegi projekti, mida keegi teine saaks edasi arendada või koostöös edasi viia.

Väärtuslikule tööle saamine ei sõltu kvantiteedist vaid kvaliteedist.
Postitaja: ddddddd 2010-03-04 10:42:41
minu arvates on usaldus väike, kui sul on 10 aastat kogemust ja ette näidata 1 projekt, olgu sees suur või mitte. tekib küsimust, et kas arendas seda 10 aastat või 1 aasta ja 9 aastast istus kodus vms..

minule isiklikult tekitab usaldust ja oskuse nägemist see, kui 10 aastat arenduse ja progemisega tegeleval inimesel on ette näidata ikka palju töid. iga väike "spagetiveeb" ei ole käkk nagu sa arvad! ka tehakse väikseid ja häid asju ja ausaltöeldes välimus võib olla lihtne nagu php.ee lehel, aga süsteem selle taga väga suur ja keeruline, seega ära hinda "spagetiveebi" kui jama ja käkki kui kindlat kinnitust ei ole, et iga väike asi on "spagetiveeb"
Postitaja: Swemder... 2010-03-05 18:27:03

haha , oi jah , antud isik mailis mulle ehitus töö osas soomes
aivar373@hot.ee , kahjuks pidin ära ütlema kuna selles valdkonnas paistab et tema teadmised on nulli lähedased ja ka soome keelega tundub et pole asjad kõik nii roozilised kui siin kirjas on. Eks jah üks ebaõnnestuud programeerija meil tööturul juures.
Postitaja: zeratul 2010-03-05 23:46:00
Kui otsite tööd, siis ärge unustage mainida, et mis (või millised teadmised/kogemused) Sind testest arendajatest eristab? Mida on just Sinul firmale pakkuda seda, mida teistel pole?

Viimati muudetud: 05-03-2010 23:46:28
Muutja: zeratul
Põhjus:

Postitaja: jopstudai 2010-03-06 00:57:35
TSITEERITUD:
Kui otsite tööd, siis ärge unustage mainida, et mis (või millised teadmised/kogemused) Sind testest arendajatest eristab? Mida on just Sinul firmale pakkuda seda, mida teistel pole?

Need hüüdlaused on küll pärit kuskilt personalitöötaja käsiraamatust. :)

No kuidas saab sellisele küsimusele vastata, teadmata teisi kandidaate ja töötajaid seal firmas.

Üks korralik firma võiks tead amida ta tahab saavutada, mitte koguda pakkumisi tänavalt.

"Mida on just Sinul firmale pakkuda?"
Postitaja: blaa 2010-03-06 07:50:12
No igaüks ometi teab, mis tal eriti hästi välja tuleb.
Kui oled progeja, siis ära salga maha, et sa osakad väga hästi ka näiteks linuxit adminnida, videosid monteerida või pasunat mängida.
Sest isegi, kui neid töös otseselt kunagi vaja ei lähe, siis tööandjale jääb see nüanss meelde "kuule, see oli see, kes pasunat mängis, võtame tema".
Postitaja: SnapAd 2014-07-12 15:54:01
Juhul, kui otsid täna tööd - kirjuta rv@snapad.net

Lepime kohtumise ning teeme tutvust.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0821950435638