PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Pakun tasuta hostingut
Postitaja: lauri11 2010-04-13 15:26:02
Olen loonud uue meelelahutus portaali http://puhka.eu ja nüüd on mul plaanis seda reklaamida...
Kuna mul on mitu servereid online ja mõned neist on täiesti puhtad, ideeks tuli pakkuda tasuta hostingut..
Pakun sellist võimalust:
nimi.puhka.eu - väike bänner või link puhka.eu lehele..
täiesti teie domeen - suur bänner nähtavas kohas
Kui teil on suured projektid, suure külastamisega siis võivad olla ka muutused, mis on teile sobivaim..

Kõike andmeid nagu andmesidemaht, kõvakettaruum jne. annakse individuaalselt..

Ps. Tahaks teada teie arvamust siin foorumil aga tellimiseks palun pöörduge meilile info[at]puhka.eu

Viimati muudetud: 13-04-2010 15:26:17
Muutja: lauri11
Põhjus:

RE: Pakun tasuta hostingut
Postitaja: swender... 2010-04-13 15:58:14
tubli , vähemalt keegi on millegiga hakkama saanud. aga siia pole mõtet küllö ennast reklaamima tulla siin saad lihtsalt sõimata näo ja keretäie
Postitaja: lauri11 2010-04-13 16:04:47
kuna netpoint ei anna rohkem tasuta hostingut, mõnedel algajatel ei ole lihtsalt võimalusi arendada oma oskusi netis.. Ma ei soovi siin reklaamida oma lehe, tahan lihtsalt aidata nendele kellel ei ole raha hostingu jaoks..
Postitaja: Esimees 2010-04-13 16:09:53
TSITEERITUD:
kuna netpoint ei anna rohkem tasuta hostingut, mõnedel algajatel ei ole lihtsalt võimalusi arendada oma oskusi netis.. Ma ei soovi siin reklaamida oma lehe, tahan lihtsalt aidata nendele kellel ei ole raha hostingu jaoks..

Sittagi sa tahad aidata. Ikka oma särk on ihule ligemal. Ja kulla mees, julgen ennustada, et kolme nelja kuu pärast on sul neist tasuta soovijate vingumistest kõrini ja paned poe kinni. Usu mind see on juba mitmeid kordi järgi proovitud.
Postitaja: lauri11 2010-04-13 16:46:18
TSITEERITUD:

Sittagi sa tahad aidata. Ikka oma särk on ihule ligemal. Ja kulla mees, julgen ennustada, et kolme nelja kuu pärast on sul neist tasuta soovijate vingumistest kõrini ja paned poe kinni. Usu mind see on juba mitmeid kordi järgi proovitud.

noh igal inimesel on oma arvamus ja seda muuta on väga raske..
Tahan lihtsalt öelda, et kui ma annan koha oma serveril ma ei hakka teid supportima 24h.. Annan andmed ja kõik ülejäänud teete ise.. Ja ma ei usu, et väikesed projektid hakkavad kuidagi segama serveri töötamisel.. Nende jaoks ongi tehtud see pakkumine sest mina ise arvan, et 50 kr/kuus on liiga suur hind projektidele millel ei ole sissetulekut.. Spämmi ja sarnased asjad hakkan koheselt blokeerima..
Postitaja: swender... 2010-04-13 16:49:30
TSITEERITUD:

Õige jutt , ka mina olen tasuta pakkunud kodulehe paigutamis teenust oma serveris neile kess tellisid mul kodulehe aga vingumist ja jama kui palju , kes laseb oma lehe kokku kell see ültse ära kustub ja mina mutkui päkupitan ja mässan selle jamaga. Mul sai lõpuks siiber ette ja saatsin nad kõik netpointi. Lõpuks saad ise ka aru et igasugune tasuta abi tuleb sulle valusalt endale tagasi.
Postitaja: Vanaprogeja 2010-04-13 17:34:35
TSITEERITUD:
Ja ma ei usu, et väikesed projektid hakkavad kuidagi segama serveri töötamisel..
Ehee. Siin oled sa küll väga siunisilmne lillelaps. Üks "pisikene" projekt oma opimeerimatta baasipäringuga võib su servu nii käpuli tõmmata et vähe pole. Aga eks teiste vigu on ikka omal nahal hea järgi proovida, niiet head hostimist.
Ise olen seisukohal, et kui miskit hostingut pakkuda, siis alla 100.- eegu kuus ei tasuks mittemingit asja pakkuda. Parem pakkuda korralikku teenust hinnaga mis lubab ka kvaliteetset teenust pakkuda, kui odavalt paljudele ninanokkijatele.
Postitaja: rahul 2010-04-17 02:50:59
muideks tegu hea ja kiire serveriga.
endal ka pisike leheke tiksub seal ja ei kurda
joomla toimib kenasti.

mees tubli ja aitab ka kui vaja ja tõsiselt hädas oled.
kiitused igaljuhul ja levitan reklaami ka tuttavatele ja sõpradele.
eestis ainuke mees kes omakasu ei ihalda!! aga??mehel nupp nokib.:D
ja see kõige tähtsam

soovitan proovida hea ja kiire servu
mu oma leht tiksub www.kodulehed.puhka.eu
vaadake ja proovige

edu
Postitaja: Vanaprogeja 2010-04-17 11:39:03
TSITEERITUD:
soovitan proovida hea ja kiire servu
mu oma leht tiksub www.kodulehed.puhka.eu
vaadake ja proovige

Eks ta algul võib ju kiire olla. Oota kuni mõni koodikribaja omaloominguga asja kooma tõmbaba või mõne augu tekitab mille kaudu terve servu tühjaks tehakse.
Sellist tasuta "maailmaparandamist" on ennegi proovitud ja millegipärast on alati üritus ühtemoodi lõppenud.
Postitaja: p00gen 2010-04-19 13:44:31
Minu arust on server maas. Kindlasti on ta siis kiire, kui teenuseid ei saa kätte :p
Postitaja: lauri11 2010-04-19 15:01:54
TSITEERITUD:
Minu arust on server maas. Kindlasti on ta siis kiire, kui teenuseid ei saa kätte :p

See on nüüd minu viga.. Server ilusti töötas ja töötab, ainuke asi, et ma unustasin pikendada peadomeeni ja just tulin linna.. Nüüd domeen on pikendatud ja peab ootama dnsi uuendamist..

Palun vabandust kõigilt kes võtsid kasutusele selle hostingut.. Enam seda ei juhtu.. :)
Postitaja: Kaak 2010-04-19 15:05:42
TSITEERITUD:

See on nüüd minu viga.. Server ilusti töötas ja töötab, ainuke asi, et ma unustasin pikendada peadomeeni ja just tulin linna.. Nüüd domeen on pikendatud ja peab ootama dnsi uuendamist..

Palun vabandust kõigilt kes võtsid kasutusele selle hostingut.. Enam seda ei juhtu.. :)

Enne järgmist korda. :-)
Postitaja: Esimees 2010-04-20 14:20:57
TSITEERITUD:
Kuna mul on mitu servereid online ja mõned neist on täiesti puhtad, ideeks tuli pakkuda tasuta hostingut..
Pakun sellist võimalust:
Kui teil on suured projektid, suure külastamisega siis võivad olla ka muutused, mis on teile sobivaim..

Tasuta hostinguid igale maitsele. http://www.freehostsfinder.com/
Postitaja: irwwwwwww 2010-07-30 18:38:21
SUUR hostingupakkuja läks kas pankrotti või kõrbesid kopsikud läbi.
Igaljuhul "serverid" ammu maas ja ka minu koduleht mida seal hoidsin.

Tundub et HOIATUSED tasuta hostingupakkujate suhtes on õiged.
jääd ilma kõigest mida seal hoiad

TSITEERITUD:
Olen loonud uue meelelahutus portaali http://puhka.eu ja nüüd on mul plaanis seda reklaamida...
Pakun sellist võimalust:

Kõike andmeid nagu andmesidemaht, kõvakettaruum jne. annakse individuaalselt..

Ps. Tahaks teada teie arvamust siin foorumil aga tellimiseks palun pöörduge meilile info[at]puhka.eu
Postitaja: brunnG 2010-07-31 00:38:10
TSITEERITUD:
SUUR hostingupakkuja läks kas pankrotti või kõrbesid kopsikud läbi.
Igaljuhul "serverid" ammu maas ja ka minu koduleht mida seal hoidsin.

Tundub et HOIATUSED tasuta hostingupakkujate suhtes on õiged.
jääd ilma kõigest mida seal hoiad

www.webege.com on täpselt samasugune koht.Mis veel sinu sql päringuid kuulavad pealt nagu nugised.Iga su faili lõppu kirjutakse kuvamisel kasutajale ilge java nonscript nagu tegeletaks suurema teadusega kui seda google kunagi teinud on.Samas 1500MB vaba kettaruumi on suht meelitav ja seda iga 24ha¹¹ tagant ja veel tasuta.Jookse või amokki.Pluss C-panel ja puhhaa Olgem mõistlikud.Kui on igav või lihtsalt poogen sebi tasuta kui miskist hoolid hooli täiega ja ära tee allahindlust mitte milleski.
Postitaja: Kaak 2010-08-01 14:01:10
Ise jupa mitu head aastat kasutanud siinset tasuta hostingut http://adf.ly/3uB4 Igatahes julgen soovitada
Postitaja: stfu 2010-08-27 01:24:12
TSITEERITUD:
Ise jupa mitu head aastat kasutanud siinset tasuta hostingut http://adf.ly/3uB4 Igatahes julgen soovitada

Kaak kle pista oma faking spämmi link omale sinna kuhu kass ka ei situks.
tra sa loobid oma spämmeri linki siin igasse teemasse.
peaks vist foorumi adminnil laskma sind ära blokeeridaa nagu marutõbist koera
Postitaja: swender......... 2010-08-27 08:41:39
pakun tasuta sexi...........

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0933699607849