PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin tööd programmeerijana
Postitaja: estphp 2011-09-13 14:10:14
Otsin tööd programmeerijana. Võib pakkuda projektipõhist kui ka püsivat tööd.

Keeled:
*PHP
*XHTML
*CSS
*MySQL
*JavaScript
*C#

Raamistikud:
*jQuery
*CakePHP
*Yii
*ASP.NET & ASP.NET MVC

Sisuhaldussüsteemid(arendamise mõttes):
*WORDPRESS
*DRUPAL
*JOOMLA - kõige vähem kogemusi

Tehnoloogiad/mustrid:
*OOP
*MVC
*XML
*AJAX
*ORM

Pakkumised ja küsimused on oodatud aadressil estphp@gmail.com
RE: Otsin tööd programmeerijana
Postitaja: NIMI 2011-09-13 15:37:58
Postitaja: Vanaprogeja 2011-09-13 16:16:45
TSITEERITUD:
Otsin tööd programmeerijana. Võib pakkuda projektipõhist kui ka püsivat tööd.

Keeled:
*PHP
*XHTML
*CSS
*MySQL
*JavaScript
*C#

Njah. Neist C# on nagu ainukesena progemiskeel. Ülejäänud nüüd küll progemiskeelteks ei kvalifitseeru. :-)
Postitaja: oss4b 2011-09-13 16:24:32
Ainuke, mis keel ei ole, on MySql. Samuti ei lugenud, et teemaalgataja on kusagil öelnud, et need on programmeerimiskeeled.

PHP - Server-side HTML embedded scripting language
XHTML - Extensible HyperText Markup Language
CSS - is a style sheet language
JavaScript - is a prototype-based scripting language
Postitaja: blaa 2011-09-13 18:32:21
TSITEERITUD:

Njah. Neist C# on nagu ainukesena progemiskeel. Ülejäänud nüüd küll progemiskeelteks ei kvalifitseeru. :-)

nimetame siis juba kõik php progejad veebmasteriteks, süda rahul
Postitaja: Tööandja 2011-09-13 19:15:55
Kui igasugu pihkurite kõvatamised kõrvale jätta, siis oleks hea, kui saaksid ikka oma oskusi täpsemalt kirjeldada, soovitavalt viidata tehtud töödele/saavutustele.

Lihtsalt keelte üleslugemine ei tee sinust veel oskajat :)
Postitaja: sql on ka keel :) 2011-09-14 14:52:15
TSITEERITUD:
Ainuke, mis keel ei ole, on MySql. Samuti ei lugenud, et teemaalgataja on kusagil öelnud, et need on programmeerimiskeeled.

MySQL - My Structured Query Language
Postitaja: dd.. 2011-09-15 08:27:35
TSITEERITUD:
http://en.wikipedia.org/wiki/Programming_language

Kuigi ka siin mööndakse, et HTML jms ei ole otseselt programmeerimiskeel, on need ikkagi paratamatult artiklis mainitud. Kuna programeerimiskeel on just seda, mida esimese lausega antud artiklis väljendatakse, siis isegi HTML on programmeerimiskeel. See instrueerib brauseri käitumist. Rääkimata PHP, JavaScriptist, MQ4 jms skriptimiskeeltest.
Auto on auto, sõltumata sellest kas ta registrimass ületab 2.5T või mitte. Ma leian et vaid kontekstispetsiifiliselt tekib vajadus rõhutada ühe või teise keele skriptimiskeele staatust. See määratleb selle keele võimalused - me kõik teame, mida skriptimiskeel mõistena tähendab. BTW, nii PHP kui vist ka JavaScriptiga saab .NET rakendusi progeda. Ma ei kujuta küll hästi ette kuidas seda nüüd siis halvustavalt ütlema peaks: skriptid programmi? Sest .NET rakendus ju ei kvalifitseeru skriptiks :D
Postitaja: anon 2011-09-21 10:06:28
TSITEERITUD:

MySQL - My Structured Query Language

SQL = Structured Query Language.
MySQL = RDBMS
Postitaja: blaa 2011-09-21 13:31:21
My oli Mysql-i looja tütre nimi.
Postitaja: vaidlen vastu 2011-09-21 18:50:33
TSITEERITUD:

SQL = Structured Query Language.
MySQL = RDBMS

MySQL keel != Sqlite keelega, nt:

mySQL:
select concat(eesnimi, ' ', perenimi) as nimi from kasutaja

Sqlite:
select eesnimi || ' ' || perenimi as nimi from kasutaja

jne ...

suures osas on sarnane, aga mitte identne, st. kui ma väidan, et oskan mySQL progeda (päringuid kirjutada), siis see ei tähenda, et ma kindlasti Sqlite-s seda teha oskama peaks
Postitaja: Interneti Troll 2011-09-22 12:24:24
TSITEERITUD:

No filosofeerida võib lõputult :)

Antud kontekstis võib programmeerimiskeeled jagada kahte gruppi. "Turing complete" ja mitte "Turing complete". Ehk lühidalt keelel on Turingi masina funktsionaalsus või mitte. Neid keeli, mis ei ole nn. "Turing complete" nimetatakse DSL-ideks (Valdkonnaspetsiifiline keel) (CSS, SQL, HTML, XML). Neid keeli, mis on "Turing complete", nimetatakse programmeerimiskeelteks. (PHP, C#, Javascript).
Postitaja: Vanapats 2011-09-22 15:03:07
Okidoki kõvad progejad. Mul siin kõrval laual üks 386 masin, mille DOS 4.1 peal. Paluks nüüd progejatel siis PHP-s või javaskriptis mulle sinna üks lihtne kalkulaator kirjutada. Kõvemad mehed kindlasti võivad selle HTML-is Või MySQL-is ka teha.
Postitaja: runtime 2011-09-22 16:08:59
TSITEERITUD:
Okidoki kõvad progejad. Mul siin kõrval laual üks 386 masin, mille DOS 4.1 peal. Paluks nüüd progejatel siis PHP-s või javaskriptis mulle sinna üks lihtne kalkulaator kirjutada. Kõvemad mehed kindlasti võivad selle HTML-is Või MySQL-is ka teha.
kui sa vajalikud runtimed seal käima paned, võin seda ka näiteks htmlga sulle valims treida
Postitaja: - 2011-09-23 10:43:21
+1 Interneti Trollile
Postitaja: idioodilapsepõlv 2011-09-23 13:48:08
TSITEERITUD:

Mul on siin 85 a. riga mopeed, paluks nüüd meistritel mulle sinna uus spidomeetri näit teha. Kõvemad mehed kindlasti võivad selle vanast käekellast ka teha.
Postitaja: juhuu 2011-09-25 12:59:23
Sa ikka eri debiil, eri progemis keeled on suunatud eri süsteemidel, mitte sulle masinkoodi kirjutamiseks, nii võttes pole c mingi progemis keel - kasuta asspemblerit, millest ka masin aru saab :D
Postitaja: ninnunännu 2011-09-25 13:50:34
TSITEERITUD:
Sa ikka eri debiil, eri progemis keeled on suunatud eri süsteemidel, mitte sulle masinkoodi kirjutamiseks, nii võttes pole c mingi progemis keel - kasuta asspemblerit, millest ka masin aru saab :D
Mis assembler, see on ka siis veel vahetükk... ikka haljast masinkoodi tuleb panna, vat siis oled überprogeja
Postitaja: Interneti Troll 2011-09-25 23:45:04
No Inteli või AMD manuaalis näpuga järge ajada pole ilmselt ühelegi programmeerijale just üle jõu käiv ülesanne. Loed natuke ROM BIOS spekki ja teed endale mõned laialt kasutatavad x86 või x64 arhitektuuri käsukoodid selgeks ja sellelt pinnalt pole ühe boot sectori ja sealt edasi (väga)primitiivise OS-i kirjutamine mingi raketiteadus. See on tegelikult lihtsam, kui mõnes kõrgemas keeles laialt levinud probleeme lahendada. Haljale, ilma operatsioonisüsteemita masinale käivitussektori ja mõne triviaalse funktsiooni kirjutamine võtab 15 minutit. Iseasi, kas sellist asja on mõistlik teha.

Kui programmeerija ei kavatse just kompilaatorite, interpretaatorite või süsteemiarendusega tegeleda, ei ole mõtet enda aega ei assembleri, ega binaarse masinkoodi õppimisele raisata. See aga ei tähenda, et inimene sellega hakkama ei saaks. Seega see lõõpimine "masinkoodi" teemadel on lihtsalt kohatu.
Postitaja: Droid_ 2011-09-26 09:52:06
Kahendsüsteemis kood tuleb kirjutada kümnendsüsteemis, siis on ikka päris õige progemine:P

Aga ilma naljata. See, kes teab, mis eri, khmm, tarkvaraarendusplatvormide taga on, sellele pole vaja seletada. Tööd aga võib pakkuda firmaomanik, kes justnimelt vajab php progejat, kes suudab veebis ühendada ka htmli, cssi ja javascripti.
Kui nüüd töökuulutus on, et tööd otsib progeja, kes valdab C# ja muid madalamaid keelteks mittekvalifitseeruvaid tehnoloogiaid, siis tööpakkuja pilk võib sellest üle libiseda, kuna tal on vaja veebikirjutajat. Ehk siis, kui juba tavaline html viimane täht eestindada, siis on tegu keelega ning asjade mitteprogejatele selgena hoidmisega, las ta jääb keeleks.
Postitaja: Meigo 2011-09-26 21:40:15
Suht asjakohane oleks lisada siia veidi taustainfot, millega hakkama oled saanud, mis projektide kallal töötanud, mis tasemel sa mida oskad...

neid naabrijukusid kes räägivad maad ja ilmad kokku ning tutorialite järgi pasa kokku keeravad on päris palju
Postitaja: SnapAd 2014-07-12 15:57:56
Juhul, kui otsid täna tööd - kirjuta rv@snapad.net

Lepime kohtumise ning teeme tutvust

Parimat

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0843920707703