PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
galerii
Postitaja: Unn 2013-02-23 15:09:41
oskab keegi soovitada mõnda galeriid.
nimelt andmed võetakse andmebaasist, pildid ise kaustas.
pildid kuvab pisikesena ja pealeklikkides abav lihtsalt suuremaks, ja tausta teeb veidi tumedamaks(nagu see moes on praegu ja ka töötaks muidugi nooltega piltide vahetamine). upload võiks olla, aga selle saan ise ka külge, kui ei ole.

sooviks just kogemuste järgi,
RE: galerii
Postitaja: blaa 2013-02-23 15:38:47
Postitaja: vanemuine1990 2013-02-23 19:13:04
Suht keeruline on selle info järgi midagi soovitada. Mis andmeid galerii võtab andmebaasist? Kõik andmed on pildiga kaasas või lisatavad. Mis sisuhaldussüsteem? Kui üldse on?
Kõik effektid mida sa galeriile juurde tahad tuleks CSS-iga teha, alternatiivselt javascriptiga, kuid CSS3 on piisavalt hea, et javascripti ei pea sa selliste lihtsate asjade jaoks kasutama - lihtsam sul endal ka.
Postitaja: Unn 2013-02-23 19:57:14
kõik vajalikud andmed baasis.
ja sooviks sellist kõige lihtsamat galeriid, lihtsalt suudab võtta baasist andmed piltide nimedega, siis nende nimede järgi kaustast õiged pildid kuvada ja kehekülgedele jaotada. ja siis see suureks kuvamine, et ei läheks eraldi lehele vaid avaks lihtsalt suureks ja ülejäänud leht läheks tumedamaks. tõesti üks lihtsamaid asju. kasutajatel piltide üleslaadimist ei ole, samuti ei ole sisuhaldust.
Postitaja: ise php 2013-02-23 20:50:53
Ega täiesti lampi ei hakka ükski albumi tarkvara sulle sinna külge, et tuvastab suvalise tabeli, kus on pildid ja ongi küljes. Pead ikka ise häälestama albumi, et ta oleks suuteline valmis tabelite ja kaustadega töötama, lihtsam variant on esmalt installida mõni albumi tarkvara ja siis juba sellesse oma pildid laadida, sellisel juhul tehakse kõik vajalik juba selle tarkvara poolt.
Postitaja: vanemuine1990 2013-02-23 21:39:19
Seda taust tumedaks asja kutsutakse lightboxiks.

http://www.designyourway.net/blog/resources/30-efficient-jqu

Vali millist tahad. Ei ole keeruline neid tööle panna.

200 pilti on ühel lehel suhteliselt palju ja nende laadimisel oleks mõistlik kasutada "lazy loadi" ehk kui külastaja pilte vaatab kuvatakse talle uus rida pilte siis kui ta sinnani kerib mitte kõike korraga.

Tänapäeval on iseenesest mõistetav "kiire ühendus", kuid siiski leidub inimesi kelle ühenduse juures need 200 pilti jäävadki laadima, eriti kui need mingid 2 megased on.

Ei soovita ma ka mingit eriti heavy galerii tarkvara tõmmata. Paned thumbnailid (e. pildi vähendatud versioon) tulpadena lehele, 3 tulpa iga pilt kuskil 150 x 150 px ja klikates avaneb lightboxis pildi suurendatud versiooni. Natukene PHP teadmisi on siis pole keeruline sinna mida iganes andmebaasist juurde tõmmata.

Anna mulle oma e-mail, ma võin sul ise selle kiiresti tööle panna.

Viimati muudetud: 23-02-2013 21:50:56
Muutja: vanemuine1990
Põhjus:

Postitaja: Unn 2013-02-23 22:16:19
tööle panna, sesmõttes... et mul valmis nagu midagi peale disaini ei ole, aga kui on mingit koodi v midagi saata, siis palun: luckyplanet@hot.ee
Postitaja: ise php 2013-02-24 00:45:15
Postitaja: stopz 2013-02-28 15:51:45
Mina ütleks sellepeale, et tee see galerii ise. Saad kogemusi progemises ja teinekord võid enda tehtud galeriid mingi 5 - 10 euri eest teistele progejatele pakkuda kes laisad on.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.431988954544