PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: Mure
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-08 16:24:59
Kui sa arvad, et tegemist on debiilikuga, siis ole parem vait ja ära võta ühendust? Või mis???
Postitaja: Turts 2013-10-08 17:18:31
TSITEERITUD:

Veel küsimusi? Mina ei hakka mingit hinda välja pakkuma. Kes tahab tööd, see ütleb ise hinna. Muidugi jobu pole mõtet mängida.

Öeldi ju Sulle hinnad, aga ei sobinud, paku siis enda poolne hind, mis oled nõus selle eest maksma.
Postitaja: blaa 2013-10-08 23:48:27
TSITEERITUD:
Kui sa arvad, et tegemist on debiilikuga, siis ole parem vait ja ära võta ühendust? Või mis???

Kuule debiilik, kuidas sa üldse tead, et sa debiilik ei ole, kui sa selline debiilik oled? Tegele äkki sellega, mis sul hästi välja tuleb, mitte sellega, millega sa praegu tahad tegeleda. Vaata, ehk vajatakse kuskil tsirkuses klouni.
Postitaja: Mr. Pink 2013-10-09 01:12:33
Ma ei võtagi ühendust, ma poleks ka kohe alguses võtnud.
Üritasin vaid sind aidata end pisut selgemini väljendada, et sa napakat muljet endast ei jätaks.

Ma saan aru, et IT kaugele inimesele on raske väljendada oma soove ja oleks rumal, kohe pilkama hakata. Aga sedasi eesli kombel edasi raiuda oma jama ja mitte õppida ühestki nõuandest, ei jäta just palju ruumi mingi maine loomiseks.

TSITEERITUD:
Postitaja: Droid_ 2013-10-09 10:37:42
Samas, kui inimene vajab WPsse viite lehte, piisab default templatest ning ilmselt kiirkoolitusest, kuidas WP kasutada, siis peaks tunni ajaga enamvähem piirduma? Nii 30 EUR oleks suht mõistlik hind ju põhimõtteliselt konsultatsiooni eest?
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-09 10:53:40
TSITEERITUD:

Kuule debiilik, kuidas sa üldse tead, et sa debiilik ei ole, kui sa selline debiilik oled? Tegele äkki sellega, mis sul hästi välja tuleb, mitte sellega, millega sa praegu tahad tegeleda. Vaata, ehk vajatakse kuskil tsirkuses klouni.

Sa mine arene kuskil nurgas. Sinusuguseid ennast täis ahve on siin varemgi nähtud.
Postitaja: parim hind 2013-10-09 14:37:42
1900.- + KM teeks ära
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-09 17:00:02
TSITEERITUD:
Samas, kui inimene vajab WPsse viite lehte, piisab default templatest ning ilmselt kiirkoolitusest, kuidas WP kasutada, siis peaks tunni ajaga enamvähem piirduma? Nii 30 EUR oleks suht mõistlik hind ju põhimõtteliselt konsultatsiooni eest?

Tundub, et sul on ajusi. :)
Ainuke õige vend kes aru saab asjast. Aga mul on sellest jamast siin siiber, parem uurin juba ise.
Postitaja: ise php 2013-10-09 17:21:30
TSITEERITUD:

Põhimõtteliselt oleks kõik ju kena, kuid enamusel juhtudel hakkab asi venima, tekkivad erinevad väikesed soovid, kohenda siit aita mingi plugin installida või veel midagi hoopis customit ja lisa maksta ei taheta, see ju nii väike asi.
Jõudsid lõpuks õigele lainele, kui ikka raha välja käia pole on omal kõige mõistlikum asja veidi uurida ja siis kui hätta jääd konkreetset abi küsida, seda ei keela foorumites keegi ja pea alati aidatakse.
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-09 17:30:58
Asi pole rahas. Ja ma poleks midagi juurde küsinud. Tahtsin, et asi saaks kiirelt tehtud ja asi korras. Aga ei...

Mingid haiged 2000 eurosed teemad ajavad lihtsalt närvi. Milleks vaja sellist piiksu mängida?
TSITEERITUD:
1900.- + KM teeks ära

Ole hea ütle enda Nimi ja Perekonnanimi.
Tahaks lausa näha, et millised sinusugused välja näevad. (:
Postitaja: Reigo Toober 2013-10-09 19:00:09
TSITEERITUD:
Asi pole rahas. Ja ma poleks midagi juurde küsinud. Tahtsin, et asi saaks kiirelt tehtud ja asi korras. Aga ei...

Mingid haiged 2000 eurosed teemad ajavad lihtsalt närvi. Milleks vaja sellist piiksu mängida?

Ole hea ütle enda Nimi ja Perekonnanimi.
Tahaks lausa näha, et millised sinusugused välja näevad. (:

saadan oma cv :)
http://www.merlinsilk.com/blog/wp-content/uploads/2007/08/pr
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-09 21:39:59
TSITEERITUD:

saadan oma cv :)
http://www.merlinsilk.com/blog/wp-content/uploads/2007/08/pr

Ja selline asi näitabki sinu olematud IQ taset.

Mida sa just tõestasid ka veel.
Postitaja: margus . 2013-10-10 02:51:41
TSITEERITUD:

Ja selline asi näitabki sinu olematud IQ taset.

Mida sa just tõestasid ka veel.
peale selle, et debiil oled, pole sul eesti keelega ka just ärimehe tasemel
Postitaja: Wordpressi abi 2013-10-10 10:47:25
Nüüd olen ma järsku ärimeheks ka saanud? Järjest paremaks läheb. :)

Midagi veel? Siin on neid isehakanud olenematu IQ tasemega vendasi ikka päris palju.
Postitaja: blaa 2013-10-10 13:39:14
justkui swender otsis mantlipärijat
... ja leidiski

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.08731508255