PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: Liis 2015-05-29 14:36:54


4 mTööks on uute veebilahenduste loomine ja rakendamine ning vanemate rakenduste uuendamine vastavalt ettevõtte vajadustele.

Meie pakume oma uuele PHP arendajale sõbralikku keskkonda meeskonnas, kus on kompetentsed ja motiveeritud noored inimesed. Isikliku arengu ja eneseteostuse võimalust eestikeelses keskkonndas.

Tutvu tööpakkumisega lähemalt:
http://www.fcrmedia.ee/careers/show/14

või kirjuta: personal@fcrmedia.ee

Liis
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: arendaja 2015-05-30 10:57:31
kes teil selle töökuulutuse koostas? kas PHP nooremarendaja? sekretär? igatahes väga umbmäärane ja eesti oludes pisut utoopiline (nõuded eeldavad, et kandideerida saavad vaid MacGyver või Chuck Norris)

milline on pakutav tunnihind või kuutasu? kui te otsustate mitte maksta fikseeritud tasu, vaid projektipõhist, palun tuua üks näide töö kohta ja palju sellest arendajale maksate
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: seltsimees_unetu 2015-05-30 19:35:31
Ma ei saa kindlat töökohta vastu võtta, sest ma olen väga andekas. Mind võidakse edutada ja see tähendaks uut närvipinget, suurt koormust, unetuid öid...
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: njah 2015-06-01 00:21:08
Kui kiire on "kiire õppimisvõime"?
Samahästi võiks küsida, kui abstraktne on kohviplekk?
Ja milleks 5a töökogemust, kui kanditaadil on "kiire õppimisvõime"?
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: blaa 2015-06-01 08:55:43
Ärge muretsege, peale kandidaatide nimekirjaga tutvumist korraldatakse uus konkurss pehmemate nõudmistega või võetakse seni kandideerinutest proovitööle keegi, kel pooled nõudmised poolikult täidetud. Poole palgaga muidugi.
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: FCR Media 2015-06-01 10:33:17
Tere-tere,

Kuulutuses on kirjas, keda me ideaalis oma meeskonnas näha tahame- olgu see siis Chuck Norris või tavaline naabripoiss, kes on ennast harinud ja endale PHP-arendajana ise väljakutseid püstitanud.

Kui kandidaat ei vasta kõikidele nõuetele, aga tunneb, et tahaks just seda tööd teha meie ettevõttes, siis ootame ka teda kandideerima.

Palkame ennekõike inimest, mitte tema oskusi ja ei välista, et algselt võtame tööle nooremarendaja, kellest kasvab pikaajalises töösuhtes välja vanemarendaja.

Otsime inimest, kes töötab meil täistööajaga ja maksame talle selle eest kuutasu. Palgast räägime täpsemalt kandidaatidega, kelle vestlusele kutsume.

RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: miss tõrva 2015-06-01 12:42:30
TSITEERITUD:

Palkame ennekõike inimest, mitte tema oskusi ja ei välista, et algselt võtame tööle nooremarendaja, kellest kasvab pikaajalises töösuhtes välja vanemarendaja.

kas tegemist on varasuvise bikiinivooruga?
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: BurritoCoder 2015-06-01 12:54:55
Nii pärs ei saa ju, te peate ikkagi niipalju maailma asjadest aru saama, et chuck norrist te omale ilmselgelt lubada ei saa ja naabripoisi puhul on üsna suur risk, et jääte kuu pärast samasse olukorda, kus te praegu olete.

TSITEERITUD:

Kuulutuses on kirjas, keda me ideaalis oma meeskonnas näha tahame- olgu see siis Chuck Norris või tavaline naabripoiss, kes on ennast harinud ja endale PHP-arendajana ise väljakutseid püstitanud.
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: rtfm 2015-06-01 14:02:00
TSITEERITUD:
Nii pärs ei saa ju, te peate ikkagi niipalju maailma asjadest aru saama, et chuck norrist te omale ilmselgelt lubada ei saa ja naabripoisi puhul on üsna suur risk, et jääte kuu pärast samasse olukorda, kus te praegu olete.kas sa lähed poodi ja ostad ainult ja alati ühte ja sedasama makaroni sa kunagi ei tee valimit ei kaalu alternatiiveei küsi kelletlki sisendit uuteks valikuteks? hindad makaroni riski saada sööduks?

Sellesuhtes on su jutt ju arutu möga, sest:
* ka sina ei saa chuck norrist endale lubada
* sa ei tea kas neil on vaja chuck norrist endale lubada
* sa ei tea kas nad saavad teda endale lubada n: mingiks meediaprojektiks, kui on õige aeg ja rahastus jne
* sa ei tea mis on selle ettevõte riskid , eesmärgid nad ei otsi ju juhti
* jne jne

Ettevõtluses nii ei saa ja ei saa eeldada, et kõik kes sinu teenuseid võiks vajada peaks teama kõike ja rohkem, kui sa ise , valdkonnast kus just sina tegutsed. On kuulutus ja on kuulutuse lugeja, kui see kuulutus ei meeldi, siis võib alati ühendust võtta ja täpsustada. Kui on jama kuulutus ei võta keegi ühendust ja tuleb täpsustada pakkumist jne. Ühekülgne hala sellest, et midagi ei vasta mingi kommenteerija profiilile ei ole konstruktiivne. Pakkumine on tehtud publikule ja publiku seas on väga erinevaid inimesi. Iga kuulutus ei pea viima mingi megastabiilse ühiskonna alustaladeni ja teiste riskide hindamiseni, piisab enda riskide hindamisest.

Tõsi on, et Eestis on madal "kuulutuskultuur" ja pea alati puudub pakkumises väga oluline palgainfo komponent mis peamiselt seda diskussiooni siin foorumis veab. Isegi, kui se kultuur oleks parem, siis vaevalt, et valimisse satuvad need inimesed kes selliselt foorumis sõna võtavad, sest nende isikuomadused on nö ni¹¹is ja avatusest vestluseks jääb palju puudu. Jääb puudu ka usaldusest.

Te ei anna endale aru, et sedasi itkudes te sisuliselt väänate kogu valdkonna suhtumise kuskile ni¹¹i kus on väga pime ja kurb olla ja inimesed ei tahagi teiega suhelda. Seega olge avatud , sest elu näitab, et töö võitmiseks on vaja eelkõige usaldust ja kuulutused ei pea olema väga komplitseeritud, et luua midagi millest võib kasvada palgasuhe või mingi muu osapooltele kasulik kokkulepe.

RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: arendaja 2015-06-01 17:02:37
milleks kogu see müra? kui otsitakse oma tiimi arendajat, siis nii tulebki kuulutada, mitte hakata kokku kirjutama kõikvõimalikke absurdseid nõudeid, millele kandidaat peab vastama. selline udu (töökuulutus) ei tekita usaldusväärsust tööpakkujas, sest tundub, et ta ise ka ei tea täpselt, keda on vaja.

töökuulutusest loeb välja, et siin otsitakse lisaks vanemarendajale süsteemi arhidekti, testijat, dokumenteerijat, projektijuhti, versioonihaldurit, andmebaasi disainerit/adminni, süsteemi administraatorit, front-end disainerit ja -programmeerijat (js, css)

Ainult MacGyver või Chuck Norris saab korralikult sellise asjaga hakkama
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: blaa 2015-06-02 09:25:47
TSITEERITUD:

töökuulutusest loeb välja, et siin otsitakse lisaks vanemarendajale süsteemi arhidekti, testijat, dokumenteerijat, projektijuhti, versioonihaldurit, andmebaasi disainerit/adminni, süsteemi administraatorit, front-end disainerit ja -programmeerijat


See on suhteliselt levinud komme väikeettevõtetes. Otsitakse niiöelda patsimeest, kes tegeleks selle arvutite asjaga. Sisuliselt otsitakse perearsti, kes raviks hambaid, diagnoosiks ajukasvajat ja kirjutaks uurimustööd mitokondriaalsetest pärilikest haigustest, kuid suurema osa tööst moodustab tablettide välja kirjutamine. Selliseid dr House' on olemas küll, aga nad ei jää motveerituks perearsti töö peal.
RE: Otsime PHP vanemarendajat
Postitaja: andris 2015-06-03 13:04:03
Kuulutus on ju täiesti OK. Kui üldse millelgi kallal norida, siis Kõrgtasemel teadmised SQL'ist asemel võiks olla Heal tasemel, sest mis üldse on kõrgtase? Samuti on küsitav, et miks nõutakse just 5 aastat kogemust. Kirjeldatud positsiooni korral tundub täiesti OK ka 2 aastat.

Kõik muu on aga täiesti omal kohal. Loomulikult tuleb tegeleda versioonihaldusega, selle mittekasutamine on ju puhas rumalus. Ka testimine ja dokumenteerimine peaks olema iseenesestmõistetavad toimingud.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0866041183472