PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Bootstrapi probleem nupuga
Postitaja: baabo 2015-06-03 03:11:00
Tere!

Tekkis küsimus, olen googeldanud, kuid ei leia. Miks Bootstrap teen submit nuppu mitte toimivaks, kui vajutada, midagi ei jujtu. Ilma selleta töötab
RE: Bootstrapi probleem nupuga
Postitaja: speller 2015-06-03 12:06:14
TSITEERITUD:
Tere!

Tekkis küsimus, olen googeldanud, kuid ei leia. Miks Bootstrap teen submit nuppu mitte toimivaks, kui vajutada, midagi ei jujtu. Ilma selleta töötab
suure tõüenöäosusega si bootstrap kirjutan midagi õle
Postitaja: baabo 2015-06-03 13:30:48
TSITEERITUD:
suure tõüenöäosusega si bootstrap kirjutan midagi õle

Oskaksid koodi parandada?
Postitaja: blaa 2015-06-03 14:25:16
Milline sul nupu kood on? Button?

Kui button, siis pane type="submit"

kas nupu küljes on onclick=""?
Postitaja: baabo 2015-06-03 17:40:53
TSITEERITUD:
Milline sul nupu kood on? Button?

Kui button, siis pane type="submit"

kas nupu küljes on onclick=""?

Olen proovinud nii
<button type="submit" class="btn btn-primary pull-right">Saada sõnum</button>
<input name="submit" type="submit" value="Saada" class="btn btn-success">

onclick="" - proovisin, kuid ei muutnud. Need nupud töötavad, kui lihtsalt kood pista HTML'i, aga kui bootsrapi sees, oleks nagu lukus, ei funka.

Muud moodi saaks ka, et submit töötaks (välistaks bootsrapi, kuid bootsrapi sees)?
Postitaja: wewew 2015-06-03 19:25:08
TSITEERITUD:

Olen proovinud nii
<button type="submit" class="btn btn-primary pull-right">Saada sõnum</button>
<input name="submit" type="submit" value="Saada" class="btn btn-success">

onclick="" - proovisin, kuid ei muutnud. Need nupud töötavad, kui lihtsalt kood pista HTML'i, aga kui bootsrapi sees, oleks nagu lukus, ei funka.

Muud moodi saaks ka, et submit töötaks (välistaks bootsrapi, kuid bootsrapi sees)?

eks kuskil on e.preventDefault();
Postitaja: ise php 2015-06-03 21:19:53
Bootstrap kasutab mu teada JS selleks, pead vaatama, et koodi alguses sisseloetavad JS teegid ka reaalselt kättesaadavad on.
Postitaja: ise php 2015-06-03 21:22:13
ja ei teeks paha, kui vaatad mõnd demo nupu koodi
Postitaja: blaa 2015-06-03 21:38:30
Hakka lihtsalt koodijuppe välja kommenteerima, nii kaua kuni vajalik asi tööle hakakb.
Vaata, ega pole vormis mingit suvalist asjase justkui mittepuutuvat buttonit, millel on type määramata. Selline nupp põhjustab jamasid.
Postitaja: loll ja hobusega 2015-06-04 01:09:27
Palun seletage mulle Bootstrap'i vajalikkust. Milleks sellist asja vaja on? Elementaarne, et css tehakse nii, et ta toetab erinevaid erkaani resolutsioone ja saab väga ilusti kontrollida, mida kuvatakse ja kuidas kuvatakse....milleks veel ühte javascripti sisse lugeda?
Postitaja: baabo 2015-06-04 01:39:37
TSITEERITUD:
Palun seletage mulle Bootstrap'i vajalikkust. Milleks sellist asja vaja on? Elementaarne, et css tehakse nii, et ta toetab erinevaid erkaani resolutsioone ja saab väga ilusti kontrollida, mida kuvatakse ja kuidas kuvatakse....milleks veel ühte javascripti sisse lugeda?

See on selleks mõeldud, et mobiilivaates oleks mugavam kasutada (puuteekraanid)
Postitaja: arusaamatu 2015-06-04 01:40:29
TSITEERITUD:

Sest sel juhul ei pea sa seda kõike ise kirjutama, erinevate ekraanide jaoks ja ei pea igasugu nuppe,kaste jms kujundama, jquery koode lisama jne jne.

Seal on ilusad kujundatud tabelid, nupud, kastikesed ja see kõik responsive. Ehk siis teeb kergemaks inimese elu, kes soovib saada kiiremini ja kergemini töötava lahenduse, mis muidugi eeldab, et teed endale bootstrapi selgeks, classid jne jne.
Postitaja: RLa 2015-06-04 12:09:55
Bootstrappi saab väga edukalt kasutada ka ilma Bootstrapi-põhilise JavaScriptita. Näiteks grid-süsteem on hästi läbi mõeldud, samuti ühtsed stiilid vormielementidele, nende jaoks piisab ainult CSS-st. Siit saab valida mida kasutad: http://getbootstrap.com/customize/

Muidu nupu all võib olla tõesti event listener, mis ei lase vormi submittida. Chrome debuggeris näeb: Elements -> vali nupu/vormi element -> Event Listeners, sealt otsida click/submit listeneri.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0831949710846