PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Million euro projekt vaja systeemi
Postitaja: Kosmopolitan 2016-01-06 22:34:50
Vaja leida botnet haldajat valdajat voi tegijat systeem otsiks emailide seest kindlaid s6nu lives montooring riigid oleks head sest lihtne trafficut leida usa Kanada uk australijaa too oleks 24/7 - iga aja tsooni jargi
RE: Million euro projekt vaja systeemi
Postitaja: geo__ 2016-01-07 09:35:26
TSITEERITUD:
Vaja leida botnet haldajat valdajat voi tegijat systeem otsiks emailide seest kindlaid s6nu lives montooring riigid oleks head sest lihtne trafficut leida usa Kanada uk australijaa too oleks 24/7 - iga aja tsooni jargi

Väga vähe tõenäoline, et nii rumalal ülesande püstitajal oleks nii palju raha.
Postitaja: Kosmopili 2016-01-07 19:40:54
Kuidas rumal ylesannne? On vaja botnetti kiirelt
Postitaja: Onu Endel Vendel Pendel 2016-01-07 21:13:20
Pakun, et lugu oli selline...

Tegeled vabal ajal natsa GTA mängimisega ja oskad ka arvutile programme installida, oled mõnele kaugele sugulasele viirusetõrjet teinud ja nüüd tegi keegi liiga.

Said hirmusvihaseks ja ütlesid, kas sa ei tea, kes ma olen, kas sa ei tea mida ma suudan, ma tõmban sulle interneti viha kaela, sest ma olen arvutimaailma kunn.

Hakkasid viha kaela tõmbama ja vaatasid, et oled ikka tegelt üsna saamatu loll, siis tulid otsima internetifoorumist mõnda inimest, kes oleks sama loll nagu sina, samas oskaks teha botneti ja oleks bädäss häkker, aga siiski täpselt nii loll, et sinusuguste lammastega suhelda.

TSITEERITUD:
Kuidas rumal ylesannne? On vaja botnetti kiirelt
Postitaja: Kosmopilitan-ch 2016-01-08 02:08:03
Ei ole nii !! Botneti on vaja sellist mis otsiks teatuid s6nu bottide seest mida mul vaja leida,ma Ei usu et selline rahaline projekt rumal on ?
Postitaja: Kosmopolit 2016-01-08 02:13:41
Selleks on mul vaja inimest kellel on traffic olemas Ning bottid ka olemas voi on traffic kohe votta et bott panna,trafficut Saab netis ka osta 20$ eest Saab juba paris normaalses koguses !! Selge aga kellel huvi siis kontakt siia pakkumine Ei kesta kaua Ning igayks seda pakkumist ka Ei saa koigepealt tuleb teadmisi kontrollida yhesonaga teenida saab lopmatult
Postitaja: ToruLoru 2016-01-08 10:16:14
Kuidas sa neid kontrollid, kui ise asjast aru ei saa?
Postitaja: geo__ 2016-01-08 13:39:40
Ok, võta 20$ traffiku eest maha, ülejäänud 999980$ kanna minu arvele.
Bot on siin:

function myBot() {
var find = 'password';
var str = "String from traffic with passwordxxx";
var res = str.match(find);
alert('Yehuu is: '+res)
}

Postitaja: Kosmopolitan 2016-01-09 19:54:09
Arvad et see mingi nali?
Postitaja: nali jah 2016-01-09 20:21:02
seni jätavad su postitused küll nalja mulje.
Postitaja: Kosmotop 2016-01-10 14:13:05
Olgu kellel huvi kontakt siia suht kerge raha oskajale, 2 varjanti me ostame infot sinu bottnetist v6i loome partnersuhte! Valik on sinu! Ootame huvilisi!
Postitaja: Kosmopolit 2016-01-10 14:15:29
Tatti pritsijad elage oma elu,eelpool kriitikule mine liivakasti tagasi sinu vaimukusi pole vaja sirkuse koht on mujal, Huvilised andke m2rku vahetame kontake!

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0873348712921