PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Tööpakkumine php programmeerija/-veebidisainerile.
Postitaja: Aadu K 2016-06-10 20:01:39
Pakun tööd php programmeerijale ja veebidisainerile, kes oskab valmis meisterdada veebipõhise arveldus, palgaarvestuse ja raamatupidamissüsteemi.
Olemas selge nägemus ehk tean, mida tahan vajalik vaid kogemustega teostaja.
e-post: aadu.kadakas@online.ee
RE: Tööpakkumine php programmeerija/-veebidisainerile.
Postitaja: blaa 2016-06-10 23:45:07
Unusta ära. Leia parem midagi, mis on valmis tehtud või võta teenus sisse. Teen ka juba aastaid sellist projekti sellisele teadlikule tellijale ja saan varsti öelda, et valmis see ei saanudki ja võib ära visata.
Postitaja: peaminister (R) 2016-06-11 11:00:00
TSITEERITUD:
Pakun tööd php programmeerijale ja veebidisainerile, kes oskab valmis meisterdada veebipõhise arveldus, palgaarvestuse ja raamatupidamissüsteemi.
Olemas selge nägemus ehk tean, mida tahan vajalik vaid kogemustega teostaja.
e-post: aadu.kadakas@online.ee
kas see "nägemus" on projektiks ka vormistatud? Et seda saaks lugeda ja üheselt töömahu kalkuleerida?

Tegelen küll sellise asjaga, kuid ma alles aretan asja ja koostan projekti
Postitaja: Aadu k 2016-06-11 13:02:38
TSITEERITUD:
kas see "nägemus" on projektiks ka vormistatud? Et seda saaks lugeda ja üheselt töömahu kalkuleerida?

Tegelen küll sellise asjaga, kuid ma alles aretan asja ja koostan projekti

Nägemus on näitena olemas, vaid nn. teises keeles programmeeritud, arendus ja tugi lõppenud ning lähtekood kinnine.
Postitaja: Aadu k 2016-06-11 13:43:43
TSITEERITUD:
Unusta ära. Leia parem midagi, mis on valmis tehtud või võta teenus sisse. Teen ka juba aastaid sellist projekti sellisele teadlikule tellijale ja saan varsti öelda, et valmis see ei saanudki ja võib ära visata.

Kogenud teostaja oskabki soovitada/leida ka midagi valmistehtut, mida minu nägemuse järgi võimalik kohandada on.
Postitaja: peaminister (R) 2016-06-11 16:35:06
TSITEERITUD:

Nägemus on näitena olemas, vaid nn. teises keeles programmeeritud, arendus ja tugi lõppenud ning lähtekood kinnine.
ok, ma saan aru, et su "nägemus" on veel üsna ähmane, soovitan enne hinnapäringut enda jaoks kirja panna kõik rakenduse keisid, mida konkreetsemalt, seda parem.
programmeerija ei hakka su programmi paralleelselt uurima, kui ta koodi kribab, tema lähtub case dokumentatsioonist input-output etc
kas sa oled mõelnud andmebaasi peale? millised tabelid/väljad?
Postitaja: Aadu K 2016-06-11 17:41:21
TSITEERITUD:
ok, ma saan aru, et su "nägemus" on veel üsna ähmane, soovitan enne hinnapäringut enda jaoks kirja panna kõik rakenduse keisid, mida konkreetsemalt, seda parem.
programmeerija ei hakka su programmi paralleelselt uurima, kui ta koodi kribab, tema lähtub case dokumentatsioonist input-output etc

Tänud soovituse eest :)
Nii nagu kirjutasin on selge nägemus olemas, isegi väga selge!
Kui asi huvi pakub võta e-posti teel ühendust räägime lähemalt?!

Postitaja: asd 2016-06-11 18:44:48
TSITEERITUD:
... case dokumentatsioonist input-output etc

+ skeemid-valemid, tegemist ju raamatupidamisv'rgiga...

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0850260257721