PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: kuidas välja kuvada selekteeritud valik?
Postitaja: asd 2016-08-01 13:12:40
oh... vaata, placeholder on siis, kui input pole focus't saanud, siis v]id talle panna kas või rohelist teksti color't, kui aga on focus'e kaotanud, siis tähendab see, et kasutaja hakkab midagi sisestama, siis võib olla mingi muu color
Postitaja: Mario 2016-08-01 13:20:10
TSITEERITUD:
oh... vaata, placeholder on siis, kui input pole focus't saanud, siis v]id talle panna kas või rohelist teksti color't, kui aga on focus'e kaotanud, siis tähendab see, et kasutaja hakkab midagi sisestama, siis võib olla mingi muu color

Mõistan kuid antud kontekstis ma ei saa aru, kuhu ma selles javascriptis selle fondi värvi panema peaksin?
Postitaja: ghj 2016-08-08 11:55:26
TSITEERITUD:

Mina sealt küll seda ei leia mida vaja oleks

case '':
$("input[name=to]").attr('placeholder', 'PEATE SISESTAMA KUUPÄEVA').style('color', 'red');
break;

case '0':
$("input[name=to]").attr('placeholder', 'KUUPÄEV ON SISESTATUD AUTOMAATSELT');
break;

case '1':
$("input[name=to]").attr('placeholder', 'KUUPÄEV ON SISESTATUD AUTOMAATSELT');
break;

et kuidas sa muudad värvi vastvalt placeholder tekstile? See mis sa andsid on lihtalt tavaline css, kuid mul on vaja javascriptis toimivat css käske, mis vastvalt sellele tekstile muutub

http://stackoverflow.com/questions/14967250/jquery-change-pl

teha valideerimise teated placeholderisse? pole näinud sellist praktikat ju siis on mingi põhjus miks seda välditakse.

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0826790332794