PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
PDF genereerimine
Postitaja: pdf 2016-11-21 00:01:30
Tere, kas kellelgi oleks huvi valmis teha pdf lepingu genereerimine.
Kujundus, myqsql andmed ja ka mõned sisemised scriptid nagu näiteks viitenumbri genereerimine jne on vaja tööle panna.

Hetkel tundub see meeletult aega vajav ja endal kahjuks seda aega hetkel ei ole.

Kui huvi saan saata täpsema info maili mida vajan.

Tänud.
RE: PDF genereerimine
Postitaja: Kogemus nagu oleks 2016-11-21 09:45:49
Enamasti see võtabki hullult aega, kui tähtis on tulemuse visualne pool. See twiikimne ja sisuprobleemide lahendamine. Sisuliselt on 2 võimalust. Kas laduda pulk haaval ise kokku PDF (Zend_Pdf) või kasutada mõnda pdf2html generaatorit. Ise olen kasutanud rohkem seda viimast, mõne korra ka esimest.

Viimane pdf töö läks ligi 8h- noh ütleme üks tööpäev kogu twiikimisega (etteantud disainist html'iks mis genes kena pdf väljundi). Eks oli seal ka natuke integreerimist süsteemiga kuskohat see pdf genereeriti dünaamiliselt. Lehekülgedega probleemid jne. Sisuliselt arvel kajastus 240+km.

Kui selline eelarve ei hirmuta võin mõelda kontakti jätmisele.
Sulas ilma arveta võiks mõelda ka 120€ alates.
Postitaja: PDF 2016-11-21 10:16:58
Tere, summa ei hirmuta. Tähtis on tulemus ja minu enda aega kuluks vist 10x8h, et tehtud saaks. Minul samuti dünaamiline genereerimine.
Postitaja: jälle mina 2016-11-21 11:25:09
Oma maili ei hakka siia panema- tegin temporary maili.

medroprefr@throwam.com

Visake sinna mingi kontakt- võtan ise ühendust õhtu poole.
Postitaja: TomKa 2016-11-22 22:30:57
Suht aja kulu natukene, ma kasutan automaatsete arvete tegemiseks:
exec('wkhtmltopdf '.$self_url_http.'invoicemake.php?invoiceid='.$invoiceid.' invoice/'.$invoiceid.'minupdf.pdf');

invoicemake.php on tavaline html formaadis disainitud arve kuju ja lihtsalt converditakse üleval oleva käsureaga pdfiks,

ehk siis invoicemake.php luuakse minupdf.pdf

Tavaline CSS ja PHP, et andmed andmebaasist võitta ja ilusaks teha CSS kasutades failis invoicemake.php.... mul on arve template juba olemas aga sul on vist vaja mingit lepingut..

Postitaja: invoicer 2016-11-23 11:06:03
Eks sitt lendab venti kui mingid tabelid võis looglised blokid eri lehtedele satuvad (dünaamilise sisu puhul). HTML2PDF librade puhul pole väga ette näha võimalik seda (arvutad textiplkiide kõrgusi eelnevalt html'i genedes?). Tegelikult õnneks saab enamasti hakkama kui õigesti blokke ümber panna sisule jne.
Postitaja: ei viitsi logida 2016-11-23 12:57:40
https://tcpdf.org/

on minu arvates väga asjalik - sisendina saab kasutada ka html'i + saab seada eraldi päise ja jaluse, mis kuvatakse kõikidel lehtedel.
Postitaja: PDF 2016-11-26 14:32:44
Tänud kõikidele vastajatele. Abi ja mõtteid sain palju, nüüd vaja ainult ära teha.
Postitaja: ikka ei viitsi logida 2016-11-27 17:39:14
kui sa ei ole leidnud tegijat, jäta oma maili aadress siia.
Postitaja: PDF 2016-12-04 18:53:31
ser.ver@mail.ee

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0854489803314