PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
php oop ja vigade haldus
Postitaja: juhe_koos 2016-12-14 23:11:20
Juhe koos.

Eraldi on loodud class mis tegeleb vigade ja exceptionitega. Kõik töötab nagu korralikult.

Kui koodis teha mingi loogika viga näiteks:
echo($a);
ja $a on määramata, siis on kõik ok - täpselt nii, nagu peab. Aga ma tahaksin kätte saada ka teiste klasside vigu. Vead, mis tekivad vastavate klasside kasutamisel saan ilusti kätte, kuid tahaks saada kätte ka kõiki neid juhtumeid, kui klassi sees näiteks proovitakse väljastada muutujat, mis on määratlemata...aga no ei saa, see ei satu sinna error_handler'isse...aga jubedalt tahaks.
RE: php oop ja vigade haldus
Postitaja: juhe_koos 2016-12-14 23:22:31
Täpsustan, miks ma seda tahan. Juhul, kui keegi võtab kasutusele/loob mingi klassi, kus on Notice, siis ma tahan, et see jookseks minu error_handler'isse ja ma saaksin sellest teada...
Postitaja: juhe_koos 2016-12-15 09:56:52
hommik õhtust targem ja ise loll...error_handler defineeriti peale seda, kui mõned objektid olid juba defineeritud ja loomulikult siis ei tööta....
Postitaja: jk 2016-12-26 13:09:59
TSITEERITUD:
hommik õhtust targem ja ise loll...error_handler defineeriti peale seda, kui mõned objektid olid juba defineeritud ja loomulikult siis ei tööta....

php.ini keera arenduse ajal kõik cead maximumi peale

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0798349380493