PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin kes teeks telefoni äppi või mingi süsteemi
Postitaja: Otsinsiis 2019-05-23 07:32:40
Tere, otsin inimest kes teeb mulle süsteemi telefoni äppi mis annab mulle teada kui börsil muutuvad teatud asjad hind kas pluss või miinus ehk tõuseb langeb näiteks 24h negatiivne 7 %
Telefoni äpp peaks mind üles äratama et tõuseksin üles et teha kasulik tehing.

Kas oleks huvilisi?
Tänud!
RE: Otsin kes teeks telefoni äppi või mingi süsteemi
Postitaja: võibolla huviline 2019-05-23 13:43:43
See kuulutus lõhnab, nagu inimene avastas uue mänguasja enda jaoks(börs) ning tahab süsteemi, mis aitab tal kiiresti rikkaks saada.

Mnjah. Ja las ma pakun, eelarve on ca 100-200€?

Anyway... Ei ole just tõsiselt võetav kuulutus, aga eks jäta mingi email, võtan ühendust ja kuulan selle miljoniidee ära.
Postitaja: blaa 2019-05-27 11:05:14
Ikka on veel inimesi, kes arvavad, et keegi teeb neile imevidina või veebilehe, mis teeb neid ruttu rikkaks. Las ma arvan... vidina tegemise eest ei pakuta raha vaid mingisugust maagilist osalust.
Tekib küsimus, et kui arendaja oskab sellise imevidina valmis teha, siis milleks talle on vaja veel seda rumalat tellijat?
Postitaja: xxx8798989sadsad 2019-05-31 21:27:36
No tavaliselt on sellised instrumendid sisse ehitatud erinvatesse tööriistadesse (automaatne müük, ost vastalt langusele või tõusule). Vähemalt valuutas maailmas küll.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0921211242676